invalid insta

Motyla Bajka - lalka Mariposa

129,00 PLN
sprzedane

Opis
Mariposa jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. W głowie (i na głowie) ma dzikie kwiaty, cudowne marzenia i kolorowe motyle. Nosi spódnicę w malowane motyle i koronkową halkę, a przy dekolcie prostej bluzeczki ma koronkowy kołnierzyk. Swoje gęste włosy zaplata w piękny warkocz. Ma hiszpańskie korzenie - jej imię znaczy p prostu "Motyl." Do nowego domu pojedzie oczywiście ze swoim skrzydlatym przyjacielem.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów Mariposy nie polecam tarmosić ani czesać, wszystkie dziewczęta są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Mariposa ma około 60 cm wysokości. Do jej wykonania użyłam różnych rodzajów tkanin i antyalergicznego wypełnienia.

Nr przedmiotu : 260492
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.