invalid insta

Magiczna Bajka - Jaśminowa Panna

129,00 PLN
sprzedane

Opis
Jaśmina to bardzo wyjątkowa dziewczynka. Jest jak delikatny, chłodny poranek, który pokrywa rosą kwitnące wiosenne drzewa. Na głowie ma ogromną koronę z jaśminowych kwiatów, a jej sukienka jest uszyta z kremowej pajęczynki. W rękach trzyma jabłuszko, którego kolor odpowiada rumieńcom na jej twarzyczce.


Lalka może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, laleczki są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Jaśmina ma około 40 cm wysokości.

Nr przedmiotu : 276301
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.