invalid insta

Lalka Józefina - Wiktorańska Wróżka

199,00 PLN
sprzedane

Opis
Kto może mieć więcej wyobraźni niż mała dziewczynka która marzy o spotkaniu z wróżkami? Taka właśnie jest Józefina, która, choć dorosła, nigdy nie pozbyła się dziecięcej cząstki swojej osobowości. Nigdy nie lubiła się stroić, okazałe korale które jej mama trzymała w zdobionej szkatułce nazywała łzami jednorożców; twierdziła ponadto że perfumy eleganckich dam to nic innego jak zebrane o poranku do flakoników mgły z okalających miasto łąk. Ta dziwna dziewczynka mieszka teraz w lawendowym pokoju którego ściany pokrywa tapeta w piękne bzy i czeka na kogoś kto zabierze ją do swojego świata, w którym może znowu spotka wróżki?

Koronkowe fragmenty sukienki i opaska na głowie laleczki zostały zafarbowane ręcznie. Włosy Józefiny to najdelikatniejsza wełna merynosów w kolorze kakao, które dzieci piją w niedzielne poranki. Dekolt sukienki został ręcznie obszyty perełkami. We włosach laleczka ma mnóstwo delikatnych kwiatuszków w różnych odcieniach fioletu.

Nr przedmiotu : 250511
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.