invalid insta

Kwiatowa Bajka - Lalka Yoko

89,00 PLN
sprzedane

Opis
Yoko jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. W głowie (i na głowie) ma dzikie kwiaty, cudowne marzenia, kolorowe motyle i fragmenty starych koronek. Nosi śliczną siwą sukienkę w wesołe różowe kwiatuszki. Swoje długie włosy w kolorze srebrzystym zaplata w gęsty warkocz.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów Yoko nie polecam tarmosić ani czesać, wszystkie dziewczęta są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Yoko ma około 60 cm wysokości. Do jej wykonania użyłam różnych rodzajów tkanin i antyalergicznego wypełnienia.

Nr przedmiotu : 260489
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.