invalid insta

Klasyczna Bajka - lalka Alicja w Krainie Czarów

129,00 PLN
sprzedane

Opis
Alicja jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. To bohaterka klasycznej powieści "Przygody Alicji w Krainie Czarów," w mojej interpretacji. Lalka ubrana jest w sukienkę ze strukturalnej tkaniny w odcieniu gołębiego błękitu, z białym haftowanym kołnierzykiem, i pasującym fartuszkiem (przyszytym do sukieneczki na stałe.) Sukieneczkę unosi biała zdejmowana haleczka na gumce. We włosy Alicji została wpięta pasująca do sukienki kokarda z koronkowym wykończeniem. Do kompletu Alicja ma medalion - zegarek z własną podobizną (z tyłu medalionu jest wygrawerowany królik - przewodnik Alicji) oraz buteleczkę tajemniczego napoju.


Lalka może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, Alicja jest bardzo wrażliwa na punkcie swojego wyglądu (i tak już wiele przeżyła spadając wgłąb króliczej nory!)

Alicja ma około 60 cm wysokości. Do jej produkcji użyłam różnych rodzajów tkanin i antyalergicznego wypełniacza.

Uwaga! Buteleczka zawiera srebrzysty brokatowy pyłek i można ją otworzyć, jest zamknięta gumowym koreczkiem.

Nr przedmiotu : 242696
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.