invalid insta

Bajka w Sweterku - Polly

139,00 PLN
sprzedane

Opis
Polly jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. Urodziła się późną jesienią, stąd jej zamiłowanie do dzianinowych, ciepłych okryć (nosi tylko dobre jakościowo ubrania, z organicznej bawełny czy bambusowych włókien.) Mimo to nie chce rezygnować z szykownych sukienek, do których uwielbia dobierać oryginalną biżuterię i stroiki do włosów. Jej ulubionym naszyjnikiem jest ten perłowy sznur z maleńką jaskółką na końcu.

Sweterek można zdjąć, naszyjnik również. Warkocze Polly dają spore pole do popisu jeśli chodzi o fryzury - można z nich tworzyć koczki i ślimaczki.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów Polly nie polecam tarmosić ani czesać, wszystkie dziewczęta są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Polly ma około 60 cm wysokości. Do jej wykonania użyłam różnych rodzajów tkanin i antyalergicznego wypełnienia.

Nr przedmiotu : 266076
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.