invalid insta

Bajka Morska - syrenka Estera

89,00 PLN
sprzedane

Opis
Estera jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką - syrenką. Razem ze swoimi przyjaciółkami przemierza bezkresne głębiny bawiąc się z konikami morskimi i ozdabiając włosy perełkami i rozgwiazdami znalezionymi na dnie. Jej ogon skrzy się srebrnym blaskiem nawet w ciemności, a perełki którymi Estera ozdabia swój dekolt przyciągają wzrok i budzą zazdrość wszystkich morskich stworzeń.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, syrenki są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Estera ma około 55 cm wysokości. Do jej produkcji użyłam różnych rodzajów tkanin, perełek i kulki silikonowej.

Nr przedmiotu : 240464
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres bajkoszycie@gmail.com. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.